made by kaiszi

o mnie

Cześć, jestem @kaiszi, czyli Kasia.

Od wielu lat pasjonuje mnie estetyka graficzna i tworzenie stron internetowych. Z zawodu jestem informatyczką, choć to dość ogólne stwierdzenie. W swojej etatowej pracy rozwijam się jako analityczka biznesowo-systemowa. Brzmi mało znajomo? Być może, lecz musisz wiedzieć tylko jedno – zdobywanie umiejętności w tej dziedzinie bardzo otworzyło mi umysł i z pewnością pomoże nam przy współpracy dokładnie zebrać wymagania w całość i dopracować każdy detal w projekcie. 

made by?

Kolory, które wykorzystałam do stworzenia logo własnej firmy były zaczerpnięte z barw, w których czuję się najlepiej. Kolor brązowy reprezentuje stabilność oraz solidność, natomiast żółty jest połączony z radością i świeżością. Są to wartości, z którymi się utożsamiam, a więc wybór nie był przypadkowy. 

Linia to element, który lubię wykorzystywać w projektach, a także lubię się nią bawić. W swoim logo zwracam szczególną uwagę na spójność oraz połączenie, co jest bardzo istotne w tworzeniu identyfikacji wizualnej. Jestem dla Was oparciem w tym marketingowym procesie kreowania swojej własnej marki.

Na deser nazwa firmy, która oficjalnie brzmi MADE BY. Dlaczego? Kojarzycie stopkę na dole strony, w której autor projektu zostawia po sobie ślad? Ja również go tam zostawię, pozostawiając podpis
made by kaiszi.